fbpx
0
Your Cart

Lyg šokanti degančios žvakės liepsna, lydima jaukaus degančio medžio traškesio. Tai rytietiška puokštė su gardžiai saldžiomis vanilės bei medienos natomis, kurias papildo lėtai praeinantis rytietiškų prieskonių mišinio aromatas su užsiliekančiu gėlių kvapu, šiam aromatui suteikiančiu  išskirtinio charakterio. Rytų kvapai sukuria energijos atmosferą ir nukelia jus į jausmingai stebinančią rytietišką pasaką. Saldžios, šiltos ir egzotiškos „Šecherezados pasakos“ natos žais su jūsų tyrinėjimo ir vaizduotės pojūčiais.

Viršutinės natos – Bergamotė, Žalias kardamonas, Juodieji pipirai
Vidurinės natos – Narcizas, Šafranas
Pagrindinės natos – Vanilė, Kedras, Palo Santo (Šventasis medis)

PASTABA. Visi mūsų gaminami vaško tirpukai yra rankų darbo, todėl svoris, išvaizda ir vaško spalvos gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Tačiau visa tai nedaro įtakos tirpuko kokybei.

Mūsų sojų vaško tirpukai yra unikalūs ir gaminami tik iš geriausių ingredientų. Visame gamybos procese siekiame taikyti tvarią ir ekologišką gamybos praktiką.
Gamyboje naudojame 100% natūralų sojų vašką, gautą iš augalinių sojų pupelių. Tokio vaško sudėtyje nėra kancerogenų, jis dega švariau, o degdamas neišskiria toksinių medžiagų bei teršalų.
O kad namai prisipildytų nuostabaus aromato, naudojame tik kruopščiai atrinktus, sertifikuotus aukštos kokybės kvapiuosius aliejus, kurie atkeliauja tiesiai iš Prancūzijos ir turi visus saugumo sertifikatus, atitinka IFRA (The International fragrance association) reikalavimus, yra be ftalatų bei CMR agentų.
Mūsų vaško tirpukai, kaip ir žvakės, yra veganiški ir nebandyti su gyvūnais.

NAUDOJIMAS. Įdėkite vieną vaško tirpuką į garintuvo lėkštelę, uždekite arbatinę žvakutę ir įstatykite garintuvo apačioje. Lėkštelei įkaitus ir vaškui pradėjus lydytis, kambaryje pasklis malonus aromatas. Kvapo intensyvumas patalpoje priklauso nuo jūsų kambario dydžio, kambario temperatūros, vienu metu naudojamo vaško kiekio, aromatinės lempos tipo bei kaitinimo laiko. Norėdami gauti geriausius rezultatus, visada uždarykite langus toje patalpoje, kurioje kaitinate vaško tirpukus. Kai vaško tirpuko kvapas pasidaro per silpnas, iš garintuvo lėkštelės pašalinkite ten likusį vašką ir su popieriniu rankšluosčiu ją išvalykite bei įdėkite naują kubelį.

Saugaus ir tinkamo naudojimo instrukcijas rasite čia.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaško Tirpukai Šecherezados Pasaka”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *