fbpx
0
Your Cart

Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje ir išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas, po apmokėjimo. Užsakydami prekes, privalote nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą. Tad įsitikinkite, kad prieš patvirtindami užsakymą, užsakymo formoje nepadarėte klaidų. Suformavę prekių krepšelį, pasirinkite pristatymo būdą.  

Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu prekių pristatymo adresu per Pardavėjo pasitelktą Kurjerį bei į Pirkėjo pasirinktą savitarnos siuntų terminalą.

Jeigu prekės pristatomos Pirkėjui, Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats arba kitas asmuo, kuris gali būti nurodytas kaip siuntinio Gavėjas.  

Gavę siuntą į namus, patikrinkite prekės pakuotės kokybę, dalyvaujant siuntą pristačiusiam asmeniui. Pastebėję, jog ji turi pažeidimų, būtinai patikrinkite pakuotės turinį, kad įsitikinti ar prekė geros būklės. Jei prekė pažeista, atsisakykite priimti ją ir prekė bus grąžinta Pardavėjui.

Jeigu norite užsakyti didesnį prekių kiekį ar siuntimą į Kuršių Nerijos teritoriją, į kitą šalį – susisiekite su mumis el. paštu: info@sniffsniff.lt.

SVARBU: Visų parduodamų prekių ypatybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, jog elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ypatybių.

Prekių grąžinimas

Vadovaujantis galiojančiais teisės aktais (LR Civiliniu Kodeksu ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis), įsigiję prekių www.sniffsniff.lt internetinėje parduotuvėje, kai neturėjote galimybės gyvai apžiūrėti prekių ir įvertinti jų tinkamumo, Jūs galite grąžinti kokybišką prekę per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Norėdami grąžinti kokybiškas prekes turite jas pristatyti Pardavėjui originalioje ir tvarkingoje pakuotėje su nepažeistomis prekės etiketėmis. Prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos. Kartu su preke turi būti grąžinamos ir prie užsakymo pridėtos dovanos (jei tokios buvo).

Netinkamos kokybės prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos, atgaunant už ją sumokėtus pinigus. Prekių grąžinimas ir keitimas atliekamas vadovaujantis EU nustatytomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“.

Grąžinant prekes, Jūs turėsite padegti visas prekių grąžinimo išlaidas, išskyrus grąžinant nekokybiškas prekes.

Įsigytos prekės yra grąžinamos arba keičiamos tik tuo atveju, jei apie tai informuosite Pirkėją ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos. Informuokite laisva forma, siųsdami elektroninį laišką adresu: info@sniffsniff.lt. Laiške nepamirškite nurodyti užsakymo numerį, parašyti grąžinamos prekės priežastį ir pridėti prekės nuotrauką, o norint nustatyti ar gauta prekė yra nekokybiška, prašome pridėti ir video medžiagą.