fbpx
0
Your Cart

Labas, paplepėkim? 

Mes, Emilija ir Ignas, esame kūrybinis duetas, pasakojantis vaškines aromatų istorijas. Savo sukauptas žinias norime saujomis susemti ir pasidalinti su Jumis. 

Kodėl žvakės?

Kai pasaulis už langų vėsta, norisi susitikti su artimaisiais, laiką leisti kamerinėje aplinkoje. Gimtadieniai, vakarėliai, šeimos šventės, bet koks susibūrimas bus jaukesnis žvakių šviesoje.

Žvakė ar žvakidė? 

Pasinėrę į vaškinių aromatų pasaulį supratome, kad žvakė mums daugiau nei daiktas – tai išraiškos forma, paslėpti simboliai ir galimybė suteikti savo namams unikalią šilumą. Taip gimė mūsų nepakartojami rankų darbo indai žvakėms.

Standartas ar naujovės? 

Kaip dažnai atsitinka – į kūrybą atėjome ieškoję ir neradę išraiškingesnių dekoro elementų savo namų interjerui. Bėgdami nuo banalaus ir jau visiems įgrisusio prekybos centrų asortimento, pradėjome domėtis naujais, nestandartiniais sprendimais. Taip atsirado iš pirmo žvilgsnio, atrodo, nesuderinami dalykai, kuriuos mes prisijaukinome, nugludinome ir pritaikėme kūrybinės idėjos įgyvendinimui. Šiandien visiems žvakių mylėtojams galime pasiūlyti modernų, šiek tiek industrinį, bet kartu subtilų stilių, todėl stiklą keičia preciziškai išlietas betonas, derantis su odoje išspausta ,,Sniff Sniff Handmade“ vizitine kortele. Savotiško grožio ir ,,cinkelio“ žvakei suteikia išraiškingas, akį traukiantis dangtelis, kuriame amerikinio riešuto tekstūra nepaprastai gražiai dera su tauraus ąžuolo mediena bei žmogaus pasirinkta maža detale.

Tai ne tik žvakė, bet ir namų dekoro detalė!

Aromaterapija: kaip tai veikia? 

Glaudus ryšys tarp kvapo ir savijautos yra neabejotinas. Štai užuostas vanilės kvapas sukelia šypseną ir primena vaikystėje ragautus mamos skanėstus, tuo tarpu levandų aromatas turi raminančių, nerimą ar dirglumą valdančių ir netgi migdančių savybių. Taigi kvapai gali padėti nurimti stresinių situacijų metu, pagerinti miego ritualus ar, atvirkščiai – suteikti motyvacijos darbui, įkvėpti pasitikėjimo ar pasitarnauti kaip afrodiziakas.

Kas bus rytoj? 

O rytoj bus naujos idėjos ir nauji rezultatai, įkvėpti vis naujos ir naujos patirties. 

Linkėjimai 

Mėgaukitės patys, dovanokite artimiesiems  ir kartu su mumis keliaukite aromatų labirintais.