fbpx
0
Your Cart

Tai vakaras, kurį leidžiame kabinete gurkšnodami stiprią juodąją arbatą ir skanaudami cukruotus rytietiškus saldumynus. Iki kartumo saldus  medus susimaišęs su verdančiomis nuo karščio dervomis ir smilkalais. Traškantys išdžiovinti tabako lapai. Cigaras dar neuždegtas, tik nupjautas jo galiukas. Tai pirmas malonumas, kuri pajauti įkvėpęs sauso, saldaus ir šilto cigaro, kurio dar nepasiekė uždegtas dūmas. Užmerki akis ir prieš tave iškyla marokietiški Eugene Delacroix piešiniai, kuriuose karaliauja karštas dykumų vėjas su tolumoje virpančiu minaretų miražu.

Viršutinės natos – Cinamonas, Anyžius
Vidurinės natos – Tabakas, Medus
Pagrindinės natos – Vanilė

PASTABA. Visi mūsų gaminami vaško tirpukai yra rankų darbo, todėl svoris, išvaizda ir vaško spalvos gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Tačiau visa tai nedaro įtakos tirpuko kokybei.

Mūsų sojų vaško tirpukai yra unikalūs ir gaminami tik iš geriausių ingredientų. Visame gamybos procese siekiame taikyti tvarią ir ekologišką gamybos praktiką.
Gamyboje naudojame 100% natūralų sojų vašką, gautą iš augalinių sojų pupelių. Tokio vaško sudėtyje nėra kancerogenų, jis dega švariau, o degdamas neišskiria toksinių medžiagų bei teršalų.
O kad namai prisipildytų nuostabaus aromato, naudojame tik kruopščiai atrinktus, sertifikuotus aukštos kokybės kvapiuosius aliejus, kurie atkeliauja tiesiai iš Prancūzijos ir turi visus saugumo sertifikatus, atitinka IFRA (The International fragrance association) reikalavimus, yra be ftalatų bei CMR agentų.
Mūsų vaško tirpukai, kaip ir žvakės, yra veganiški ir nebandyti su gyvūnais.

NAUDOJIMAS. Įdėkite vieną vaško tirpuką į garintuvo lėkštelę, uždekite arbatinę žvakutę ir įstatykite garintuvo apačioje. Lėkštelei įkaitus ir vaškui pradėjus lydytis, kambaryje pasklis malonus aromatas. Kvapo intensyvumas patalpoje priklauso nuo jūsų kambario dydžio, kambario temperatūros, vienu metu naudojamo vaško kiekio, aromatinės lempos tipo bei kaitinimo laiko. Norėdami gauti geriausius rezultatus, visada uždarykite langus toje patalpoje, kurioje kaitinate vaško tirpukus. Kai vaško tirpuko kvapas pasidaro per silpnas, iš garintuvo lėkštelės pašalinkite ten likusį vašką ir su popieriniu rankšluosčiu ją išvalykite bei įdėkite naują kubelį.

Saugaus ir tinkamo naudojimo instrukcijas rasite čia.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaško Tirpukai Tabako Medus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *