fbpx
0
Your Cart

Lyg šokanti degančios žvakės liepsna, lydima jaukaus degančio medžio traškesio. Tai rytietiška puokštė su gardžiai saldžiomis vanilės bei medienos natomis, kurias papildo lėtai praeinantis rytietiškų prieskonių mišinio aromatas su užsiliekančiu gėlių kvapu, šiam aromatui suteikiančiu  išskirtinio charakterio. Rytų kvapai sukuria energijos atmosferą ir nukelia jus į jausmingai stebinančią rytietišką pasaką. Saldžios, šiltos ir egzotiškos „Šecherezados pasakos“ natos žais su jūsų tyrinėjimo ir vaizduotės pojūčiais.

Viršutinės natos – Bergamotė, Žalias kardamonas, Juodieji pipirai

Vidurinės natos – Narcizas, Šafranas

Pagrindinės natos – Vanilė, Kedras, Palo Santo (Šventasis medis)

Išmatavimai:
Diametras: 92 mm
Aukštis: 70 mm

Degimo trukmė: apie 25 val.
Svoris: apie 145 g.

PASTABA. Visos mūsų gaminamos žvakės yra rankų darbo, todėl indo, dangtelio išvaizda bei vaško spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Taip pat ir kiekvienos žvakės liepsnos dydis, intensyvumas gali šiek tiek skirtis bei galimi nežymūs žvakės svorio svyravimai. Tačiau visa tai nedaro įtakos žvakės kokybei.
SVARBU! Nepamirškite perskaityti instrukcijos žvakės apačioje arba elektroninės parduotuvės puslapyje čia ir visuomet žvakes deginkite atsakingai bei saugiai.

Mūsų žvakės yra išskirtinės, unikalios ir gaminamos tik iš geriausių ingredientų. Visame gamybos procese siekiame taikyti tvarią ir ekologišką gamybos praktiką.
Gamyboje naudojame 100% natūralų sojų vašką, gautą iš augalinių sojų pupelių. Tokio vaško sudėtyje nėra kancerogenų, jis dega švariau, o degdamas neišskiria toksinių medžiagų bei teršalų. Mūsų žvakės yra veganiškos ir nebandytos su gyvūnais.
Prie žvakės švaresnio degimo taip pat prisideda mūsų naudojamos ekologiškos bei natūralios medinės dagtys, kurios dega raminančiu, švelniu traškėjimu, primenančiu židinyje degančių ir spragsinčių žarijų garsą.
O kad namai prisipildytų nuostabaus aromato, naudojame tik kruopščiai atrinktus, sertifikuotus aukštos kokybės kvapiuosius aliejus, kurie atkeliauja tiesiai iš Prancūzijos ir turi visus saugumo sertifikatus, atitinka IFRA (The International fragrance association) reikalavimus, yra be ftalatų bei CMR agentų.
Ir pagrindinis akcentas, patraukiantis žvilgsnį – tai  žvakių indeliai, kurie mūsų pačių rankomis yra gaminami iš betono. Gamybos procese kiekvienas jų liejamas atskirai, tad, galima sakyti – kiekvienas jų turi savo unikalų charakterį. Išskirtinumas dar labiau išryškėja pažvelgus į rankų darbo medinį dangtelį, kuriame persipina ąžuolas su amerikietišku riešutu, susilieja modernumas ir klasika. Tik tokia žvakė jūsų namams suteiks prabangos jausmą ir taps išskirtine interjero detale!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aromatinė Žvakė Šecherezados Pasaka”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *