fbpx
0
Your Cart

Seno Veronos vienuolyno šešėlyje, trapiais it pudra žiedlapiais skleidėsi baltos rožės, tarsi švelnūs įsimylėjėlių bučiniai. Šiame stebuklingame kvapų pasaulyje gimė Romeo ir Džuljetos legenda – apie meilę, kuri išgyvena visus laiko išbandymus. Aromatas „…ir Džuljeta“ – tai odė drąsai ir jaunystės maksimalizmui. Jis prasideda lengvomis pudrinėmis rasotos rožės ir žibuoklės natomis. Tai tarsi prisiminimas apie pirmuosius susitikimus, kupinus drovumo ir jaudulio. Aromato širdyje – subtilūs baltų nerolio žiedų ir medaus akordai, simbolizuojantys švelnumą ir jausmų nuoširdumą. Pagrindinės vanilės ir muskuso natos suteikia kvapui gilumo ir šilumos, tai tarsi ilgai lauktas Romeo apkabinimas. Romeo ir Džuljeta, dvi puselės kurios šoka meilės šokį, nepaisant kliūčių ir išbandymų. Jų istorija gyva kiekviename šios aromato kompozicijos atodūsyje, primindama apie tikros meilės galią ir grožį, kuri amžinai išlieka mūsų širdyse.

Viršutinė nata – rožė, cinamono žievė, nerolis
Vidurinė nata – rožė, pelargonija, medus
Pagrindinės natos – muskusas, vanilės pupelės

PASTABA. Visi mūsų gaminiai yra rankų darbo, todėl svoris, išvaizda ir spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tačiau visa tai nedaro įtakos produkto kokybei.

Mūsų gaminiai yra 100% rankų darbo, išskirtiniai, unikalūs ir gaminami tik iš geriausių ingredientų. Visame gamybos procese siekiame taikyti tvarią ir ekologišką gamybos praktiką.
Gamyboje naudojame ypač aukštos kokybės bazę, kuri turi visus EU atitikties sertifikatus ir yra pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių. Tai yra draugiškas aplinkai produktas ir naudojamas tik prabangių kvapų gamyboje.
O kad namai prisipildytų nuostabaus ir išskirtinio aromato, naudojame tik kruopščiai atrinktus, sertifikuotus aukštos kokybės kvapiuosius aliejus, kurie atkeliauja tiesiai iš Prancūzijos ir turi visus saugumo sertifikatus, atitinka IFRA (The International fragrance association) reikalavimus, yra be ftalatų bei CMR agentų.
Pagrindinis akcentas, patraukiantis žvilgsnį – tai mūsų pačių rankomis pagaminti, įspūdingo dizaino namų kvapo indai – apvalūs betoniniai burbulai su odoje išspausta ,,Sniff Sniff Handmade“ vizitine kortele. Gamybos procese kiekvienas jų liejamas atskirai, tad, galima sakyti – kiekvienas jų turi savo unikalų charakterį. Čia susilieja modernumas ir klasika. Todėl mūsų siūlomi gaminiai namams suteiks prabangos jausmą ir taps išskirtine interjero detale!

1 atsiliepimas apie Namų kvapas – … ir Džuljeta

  1. Nuostabus namų kvapas

    Labai patiko šis namų kvapas. Labai gražus betono indo dizainas, kuris atrodo nuostabiai moderniuose namuose. Kvapas švelnus ir subtilus, tačiau puikiai pasklinda po visus namus ir džiugina vos tik įėjus pro duris ir taip pat puikiai laikosi, ko negalėčiau pasakyti apie daugumą kitų namų kvapų, kuriuos esu bandžiusi. Labai rekomenduoju!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *