fbpx
0
Your Cart

Ak,  vasaros atostogos… Ištuštėjusios kurortinio miestelio gatvės karštą popietę… Paplūdimys, kur, išvarginti saulės, pro primerktas blakstienas tingiai ,,ganome“ debesis danguje… Lengvas vėjelis, nuo jūros atnešantis sūraus oro  dvelksmą, susimaišiusį su taip pažįstama saldžia gaiva. Visa tai „Milijonas melionų“ – aromatas, kuris sugrąžina  susitikimą su savimi ir savo atostogomis. Jau nuo pirmos natos atsiskleidžia saldus ir sultingas melionų aromatas, tarsi gaivus šaltinio vanduo vasaros karštyje. Širdyje yra baltųjų lelijų, melionų ir vaisių natos, suteikiančios aromatui vėsumo ir lengvumo. Pagrindinės medienos ir jūros spalvos – tai tarsi vakaras po karštos vasaros dienos, kai sutemose rūkas brenda pievomis. Kartu tai pasakojimas apie gyvenimo lengvumą ir akimirkų džiaugsmą, kuris amžinai išlieka atmintyje, tarsi saldus meliono  aromatas.

Viršutinė nata – gaivus agurkas,šviežiai pjauta žolė
Vidurinė nata – vaisiai, skintos gėlės, melionas
Pagrindinės natos – agurkas, mediena, melionas

PASTABA. Visi mūsų gaminiai yra rankų darbo, todėl svoris, išvaizda ir spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tačiau visa tai nedaro įtakos produkto kokybei.

Mūsų gaminiai yra 100% rankų darbo, išskirtiniai, unikalūs ir gaminami tik iš geriausių ingredientų. Visame gamybos procese siekiame taikyti tvarią ir ekologišką gamybos praktiką.
Gamyboje naudojame ypač aukštos kokybės bazę, kuri turi visus EU atitikties sertifikatus ir yra pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių. Tai yra draugiškas aplinkai produktas ir naudojamas tik prabangių kvapų gamyboje.
O kad namai prisipildytų nuostabaus ir išskirtinio aromato, naudojame tik kruopščiai atrinktus, sertifikuotus aukštos kokybės kvapiuosius aliejus, kurie atkeliauja tiesiai iš Prancūzijos ir turi visus saugumo sertifikatus, atitinka IFRA (The International fragrance association) reikalavimus, yra be ftalatų bei CMR agentų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Purškiamas Kvapas namams – Milijonas Melionų”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *